Gdzie pozycjonować stronę? - Optymalizacja

tanie pozycjonowanie strony internetowej

2002 r wcześniej funkcjonował anglojęzyczny „web

Termin „pozycjonowanie” pojawił się ok. 2002 r, wcześniej funkcjonował anglojęzyczny „web positionin

Gdzie pozycjonować stronę? - Optymalizacja tanie pozycjonowanie strony internetowej
g”. Pierwsze powszechnie znane „polskie” Google bomb pojawiło się na przełomie 2003 i 2004 roku i polegało na linkowaniu ze słowem kluczowym kretyn adresu do sejmowej strony internetowej polskiego posła Andrzeja Leppera, co w efekcie dało pojawianie się wspomnianej strony na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania w Google dla hasła „kretyn” (zwykle jako pierwszy wynik). Akcja ta zyskała wielu naśladowców i podobne zjawiska można było zaobserwować dla innych słów i wyrażeń.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Twórcy twierdzą że jest on również

Osobnym pomysłem jest wprowadzony przez Overture system, gdzie strony płacą wyszukiwarce kilka centów za każde kliknięcie, przy czym miejsca są licytowane – strona która daje więcej za kliknięcie znajdzie się wyżej na liście rezultatów. Pozycje płatne są oznaczone jako takie, razem z ceną. System ten jest korzystny dla właścicieli stron – płacą oni tylko za wejścia nie za wyświetlenia. Twórcy twierdzą, że jest on również korzystny dla użytkownika, gdyż tylko strony, które oferują coś użytecznego z danej dziedziny mogą sobie pozwolić na taką reklamę. Z drugiej jednak strony wiele użytecznych stron jest niekomercyjnych, a nawet przy stronach komercyjnych wyniki będą często nieoptymalne – np. na taką reklamę nie mogą sobie pozwolić strony, które mają niskie marże i oferują produkty po niskich cenach, a jedynie te, które mają wysokie marże i oferują produkty drożej.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyszukiwarka_internetowa


Marketing internetowy związany z medycznymi stronami internetowymi

W obecnych czasach wiele przychodni prowadzi strony internetowe, z których mogą korzystać pacjenci chcący umówić się na wizytę lekarską. Podobnie jest ze szpitalami i stronami internetowymi poświęconymi różnym dziedzinom medycyny. Dlatego bardzo często są one promowane i pozycjonowane przy wykorzystaniu zarówno marketingu internetowego, jak i marketingu bezpośredniego. Marketing bezpośredni polega na informowaniu osób przychodzących do przychodni o tym, że zaczęła ona prowadzić własną stronę internetową oraz na roznoszeniu ulotek informacyjnych i wykonywaniu informacyjnych telefonów. Natomiast marketing internetowy polega po prostu na wprowadzaniu odpowiednich słów kluczowych oraz przemawiającej do pacjentów grafiki.



© 2019 http://optymalizacja.awers-starczanowo.com.pl/